Шаблоны Joomla 2.5 здесь: http://joomla25.ru/shablony/

ПрАТ "Уманський завод "Мегомметр"


ProfileПриватне акціонерне товариство “Уманський завод “Мегомметр” розміщується у мальовничому місті Умань із населенням близько 100 тис. осіб. Місто, відоме своїм парком “Софіївка”- одним з найкращих у Європі, розташоване в центральній частині України, на перехресті важливих господарських автомагістралей  Київ – Одеса та Львів – Вінниця – Черкаси.

  Завод “Мегомметр” заснований 5 березня 1957 року згідно з наказом Міністра електротехнічної промисловості №99, що було передбачено постановою Уманської міської ради від 18 вересня 1956 року, затвердженим рішенням виконкому Черкаської обласної ради від 30 листопада 1956 року.

  Першою продукцією, яку випускало підприємство, були трансформатори струму УТТ-5 і УТТ-6М (з 1957 року). У 1958 році на підприємстві почала працювати лінія зі збирання мегометрів М1101.

  З 1959 року відбувається розширення заводу. У 1959 – 1963 роках було збудовано складальний корпус, у 1966 – 1969 роках – корпус заготівельних цехів, у 1971 – 1974 роках – адміністративно-лабораторний корпус, у 1973 році – прирейкова база.

  Завод “Мегомметр” був постійним учасником ВДНГ і сьогодні ПрАТ “Уманський завод “Мегомметр” бере участь у міжнародних виставках, що відбуваються як в Україні, так і за кордоном.

  Електровимірювальні прилади підприємства були відзначені однією золотою, однією срібною та трьома бронзовими медалями.

  Понад 59 років підприємство займає чільне місце на ринку електровимірювальних приладів.

  На підприємстві впроваджено систему управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015.

  Електровимірювальні прилади, вимірювальні трансформатори струму, які виготовляє завод, високого класу точності, мають великий попит не тільки в нашій країні, але й за її межами. До 1991 року вироби з товарним знаком підприємства постачалися більш ніж 40 країн світу.

 Сьогодні частка експорту становить понад 50% від реалізації. Основними покупцями продукції заводу під час постачання експорту, є країни ближнього зарубіжжя та прибалтики.

Під час продажу та відвантаження продукції використовуються різні види транспорту: залізниця, вантажобагаж, авіабагаж, автомобільний транспорт ТІR, кур'єрська пошта, "Нова Пошта", "Автолюкс", "Нічний експрес", самовивіз.

Profile

Голова наглядової ради – Крижановський Володимир Вікторович.

Очолює приватне акціонерне товариство “Уманський завод “Мегомметр” – голова правління Середа Олександр Іванович, телефон (04744) 3-80-65.

Розробкою нової продукції для підприємства займається технічний відділ. Постійно проводиться робота щодо постановки на виробництво нових видів продукції. Продукція проходить всі етапи, починаючи від розробки, проектування та виготовлення оснастки та до остаточного складання. Підприємство має свій інструментальний цех з оснащення основного виробництва, цеху з переробки пластмас, металообробки та штампування, гальванічної та лакофарбової обробки, а також складального виробництва.

На ПрАТ «Уманський завод «Мегомметр» є випробувальна лабораторія, що проводить випробування на холодо-, тепло-, волого-, вібростійкість, транспортну тряску, бризкозахищеність, випробування на вплив магнітних полів. 

Маркетинговий відділ на підприємстві очолює Омельчук Іван Олександрович, тел. (04744) 3-70-04.

Будемо раді бачити Вас серед наших партнерів. Готові розглянути будь-які пропозиції щодо покращення нашої роботи, підвищення якості та розширення ряду виробів, необхідних споживачам.

2022 Уманський завод "Мегомметр" Про завод
Powered by Joomla 1.7 Templates